بازی موتور سواری اندروید و آیفون معرفی و دانلود 14 بازی برتر

دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

دسته بندی هایی مانند ماشین، ورزش، اکشن و بازی های خشن و رده های سنی مختلف و غیره را در این سایت خواهید یافت.

دانلود بازی ها

توسعه دهنده آن، بازی را برای رده سنی پنج تا ده سال مناسب میداند. بهترین لپتاپهای گیمینگ ۲۰۲۲ در بازار ایران؛ اقتصادی، میان رده و…

این وبسایت در تلاش است به عنوان بهترین سایت دانلود بازی کامپیوتر برای ایرانیان نقش آفرینی کند و بازی های مختلف در ژانرهای متفاوت و جذاب را در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

دانلود بازی کامپیوتر

در طول ماجراجویی با دختر جوان داستان به مرور میتوانید قدرتهای جدیدی را برای گشتوگذار بیشتر بهدست بیاورید جایی که دخترک جوان یاد میگیرد تا نگاهی متفاوت به دنیای پیشِروی خود داشته باشد.اما موسیقی یکی دیگر از مهمترین ویژگیهای بازی Gris است، بهلطف موسیقی بازیکن میتواند تا ارتباط نزدیکتری با دغدغههای شخصیت اصلی داستان پیدا کند و همین ویژگی باعث میشود تا در طول ماجراجویی چندساعته بتوانید هرچه بیشتر دخترجوان را درک کنید.

دانلود بازی برای کامپیوتر

روانشناسان و محققان معتقدند که نوجوانان و جوانان بیشتر از دیگر افراد در معرض اعتیاد قرار دارند زیرا این افراد بیشتر بازی های خود را به صورت شرط بندی انجام می دهند و همین امر باعث وابستگی این افراد به بازی می شود .

دانلود بازی کامپیوتری

یکی دیگر از مواردی که باعث شد نسخه جدید بازی، یعنی XCOM 2 توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند، انتشار بهموقع آن در زمانی بود که بازیکنان مشتاقانه منتظر عرضهاش بودند.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

ارائه کیفیت گرافیکی بسیار عالی، دقت بالا و کنترل بیشتر روی بازی با استفاده از ماوس و کیبورد از مواردی است که موجب شده این پلتفرم بازی هنوز هم پس از گذشت چندین سال طرفداران خاص خود را داشته باشد.

اما یکی از مواردی که گیمرها با آن روبرو هستند تنوع بسیار زیاد بازی های کامپیوتری و انتخاب بازی مناسب در بین آنها است.

همانطور که می دانید، اکثر بازی های MOBA از دوربین بالای شخصیت استفاده می کنند (مثل Dota 2 و League of Legends) اما Smite اینطور نیست و این بازی به عنوان اولین بازی MOBA که از دوربین سوم شخص استفاده می کند، شناخته می شود.

Escape Simulator یک بازی شبیه سازی اول شخص است که می توانید به صورت انفرادی یا در یک همکاری آنلاین بازی کنید.

NBA 2K Mobile Basketball Game از جدیدترین بازیهای بسکتبال شرکت 2K است که درست مانند بازیهای فیفا به صورت آنلاین بهروزرسانی میشود و اطلاعات آن از جمله تیمها و بازیکنان مدام تغییر میکنند.

زیرا بازی هایی که در سایت های دیگر هستند اکثراً بخاطر اینکه دستکاری میشوند یا فارسی سازی روی آنها انجام می شود، به ارورهایی برخورد میکنند.

این عنوان یک بازی به سبک RPG gacha است که بازیکنان شخصیتهای مختلفی از جهانِ انیمه Bleach را در آن تجربه میکنند.

بسته به اینکه شما به چه سبک از بازی های کامپیوتری علاقه مند هستید، بازی های متنوعی در اختیار شما قرار دارد که می توانید آنها را دانلود و نصب نمایید.

در جریان بازی برای ساخت شخصیت خود میتوانید یکی از ۳۱ نژاد بازی را انتخاب کنید و شخصیت خود را باتوجهبه علاقه خود بسازید.

Overwatch به عنوان یکی از نمونههای بارز این سبک توانسته بسیار موفق ظاهر شود. بازی طراحی مراحل بسیار خوبی دارد و سیستم مبارزهاش هم عالی است.

هر سری از این بازی علاوه بر توجه به ساختار استراتژیک، از عناصر جدید و اصلاحات عالی تشکیل شده است؛ که موجب بهتر شدن سری جدید نسبت به سریهای قبلی میشود.

داستان بازی نسبت به نسخه قبلی به شکل قابل توجهی ارتقا پیدا کرده و پایان بسیار جذابی دارد. عنوانی که این روزها نام آن را در اکثر محافل گیمرها و دوستداران بازیهای موبایل شنیده و شاید از سر کنجکاوی گذری به آن کرده باشیم.

مدت زمان نصب بازی بسته به سیستم شما از 8 تا 15 دقیقه می باشد. آموزش کاربردی کامپیوتر و موبایل پنجره ای جدید در دنیای دیجیتال به روی شما باز خواهد کرد.

به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در این مقاله فهرستی از بهترین بازی های کامپیوتر را ارائه دهیم؛ که در بین آنها بهترین بازی های کامپیوتر در سال 2019 را نیز میتوان مشاهده کرد.

همچنین از اکثر کارتهای گرافیکی پشتیبانی میکند. شما می توانید با مراجعه به این سایت علاوه بر دانلود بازی های گوناگون مخصوص کامپیوتر، از بخش های مختلف مثل دانلود نرم افزار، پشتیبانی شبکه، طراحی سایت و برنامه نویسی استفاده نمایید.

در واقع، برخی از بازی های PC، به قدرت بیشتری از کامپیوتر نیاز دارند. در حالی که بازیکن احساس میکند سازندگان بازی دیگر حرفی برای گفتن ندارند، سری سوم آن در نهایت قدرت و پر از تجربههای جدید و متنوع به بازار عرضه میشود؛ تا بار دیگر طرفداران این بازی را غافلگیر کند.

این بازی با الهام گرفتن از وارکرفت 3 ساخته شده است و در آن بازیکن میتواند با بهرهگیری از ویژگیهایی مانند بیش از 100 حالت بازی و هم بازی شدن با 4 هم تیمی برای از بین بردن پایگاههای دشمن اقدام کند.

تا جایی که حالا نه تنها بازی Chrono Trigger کاملا قابل تحمل است، بلکه از تجربه آن لذت هم خواهید برد.

وجود این مورد بازیکن را تشویق میکند تا بارها این بازی را بهعنوان یکی از بهترین بازی های کامپیوتر تجربه کند.

در نسخه ارتقایافته آن، بازیکن باید با استفاده از عناصر مختلف موجود در بازی سعی کند تا جهان را از دست دشمنان بیگانه نجات دهد.

این بازی کامپیوتری با گسترش امپراطوری مورتال و بهرهگیری از سلاحهای جدید این امکان را به بازیکن میدهد تا کل دنیای وارهمر را فتح کند.

در نهایت با طی کردن مراحل بازی و عبور از موانع مختلف به خوبی میتوانید این را درک کنید که شرکت سازنده بازی یعنی کریتیو اسمبلی تا چه حد توانسته از نسخه قبلی خود درس بگیرد تا بهتر و بهتر شود.

ماست وانتد که پورتی از نید فوراسپید 2012 روی گوشی به حساب میآید، همان المانهای آشنا سری را به ارث برده و در اینجا نیز طی مسابقات غیرقانونی به مصاف بهترین اتومبیلرانهای شهر میروید.

Vainglory بیشک یکی از بهترین بازی های اندروید MOBA در گوگل پلی است.این بازی میزبان قهرمانهای بسیار متنوعی است که هر بازیکنان میتواند باتوجهبه نوع بازی خود آن را انتخاب کند.

اولین بازی کامپیوتری یک بازی تنیس به سادهترین شکل ممکن بود که با بازیهای کامپیوتری تنیس امروزه بسیار تفاوت داشت.

پس از بررسی این سازگاری، می توانید بازی کامپیوتری را دانلود کنید. هر کدام از بازی هایی که در این سایت قرار میگیرد، همه نسخه های آن بازی را برای دانلود به اشتراک میگذارد.

بدون پرداخت هزینه دلاری، می توانید با مراجعه به سایت تعمیر پی سی به عنوان بهترین سایت دانلود بازی کامپیوتری، بازی مورد نظرتان را دانلود و نصب کنید.

نسخه 2012 بازی XCOM که با عنوان Enemy Unknown منتشر شد، مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت. مدیر سایت تعمیر پی سی، از هر 4 سایت معرفی شده در بالا، بازی را دانلود کرده و به همراه سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی و داستان بازی، با لینک مستقیم و سرعت دانلود فوق العاده در سایت قرار می دهد.

پس از انتخاب بازی از بهترین سایت دانلود بازی کامپیوتر تعمیر پی سی، بازی را مطابق دستورالعمل موجود درون سایت و یا درون فایل بازی نصب کنید.

برای استفاده از بخش Zombies باید حتماً اکانت قانونی خریداری کتید. سایبر دراگون حاصل تلاش استودیوی باینری ایکس (BinaryX) است و در آن بازیکنان باید قهرمانهای NFT را به خدمت خود بگیرند و در جستجوی اقلام کمیاب باشند.

برای افراد ناآشنا باید بگویم که این بازی برنده ی چندین جایزه معتبر در سبک کاوشگرانه و فضایی است. در این بازی شما در میدان جنگ با موانع مختلفی مانند اژدهایان و شیاطین غولپیکر روبرو میشوید، که باید آنها را از بین ببرید و از سر راه خود بردارید.

با وجود این، این نسخه نیز ادامه دهنده راه نسخه قبلی است؛ و با حفظ بهترین قسمتها و شخصیتهای بازی به همراه بهبود برخی از بخشها، یک بازی فوق العاده هیجان انگیز را ارائه میدهد.

از زمان راه اندازی، بلیزارد هشت بسته الحاقی عمده برای World of Warcraft منتشر کرده است. ZEPETO نام نرم افزار ساخت آواتار اندروید است که توسط کمپانی SNOW Corporation برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است .

روبیکا یک برنامه کاملا ایرانی است که توسط گروه PSKY توسعه داده شده و برای دستگاه های اندرویدی و آی او اس منتشر شده است.

چرا که لازم است برای تقویت نیروی خود منابع طلا و سایر ابزارهای لازم را جستجو کنید، از مناطق جنگی عبور کنید و درنهایت با دشمنانی که به صورت آماده باش در حال محافظت از پایگاههای خود هستند، مبارزه کنید.

پس از یافتن چند بازی جالب رایانه شخصی، مطمئن شوید که پیکربندی آن بازی ها با رایانه شخصی شما سازگار است.

پس اگر شما نیز از علاقهمندان بازی هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا از تجربه این بازی های جذاب بیبهره نمانید.

نبرد تایتان بازی جدید، کم نظیر و خارق العاده در سبک بازی های اکشن، هک اند اسلش و نقش آفرینی از استودیوی بازیسازی DotEmu برای اندروید است.

این قضیه درمورد Treasure Cruise به عنوان بهترین بازی انیمه ای آیفون و اندروید نیز صدق میکند. قطعا این بازی را در لیست بازی های کامپیوتری برتر قرار خواهید داد.

تاکنون کمتر بازیای توانسته است به اندازه League of Legend معرف مناسبی برای بازی های کامپیوتری باشد. برای بسیاری از گیمرها هنوز هم بهترین ابزار برای بازی کردن، کامپیوتر است.

همه چیز در MXGP 2021 آنقدر واقعبینانه است که به راحتی نمیتوان جنبههای مختلف بازی را از واقعیت تشخیص داد.

ایده بازی Orble ما را به یاد بازی قدیمی و معروف رد کردن قورباغه از خیابان می اندازد با این تفاوت که در این بازی همه چیز دایره وار است.

در این بازی از سری بهترین بازی های کامپیوتر ، توانایی مدیریت موقعیتهای مختلف را پیدا کرده و مهارت و چابکی لازم برای انجام بازی را کسب خواهید کرد.

قهرمان داستان ما، سید مانند هر موجود شرور دیگری شب ها را صرف انجام اعمال شرورانه ی خود در قبال مردم دارکستویل کرده و اینگونه زندگی خود را می گذراند.

همه بازی های موجود در سایت، کرک شده هستند و شما با خیال راحت می توانید بازی را دانلود و نصب کنید. ᠎This data has be᠎en wri᠎tten  with GSA Content Gene᠎rato r DEMO!

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.