بازی کامپیوتر محبوب تان را انتخاب کنید راهنمای جامع بازی های PC (3)

بازی کامپیوتر محبوب تان را انتخاب کنید – راهنمای جامع بازی های PC
دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

اما انتخاب بهترین بازی ها درنهایت با خود شما است؛ که براساس توضیحات ارائهشده و سبکهای بازی که میپسندید، یکی از موارد فوق را انتخاب کرده و از آن لذت ببرید.

دانلود بازی ها

دقت داشته باشد گاهی ممکن است گول تبلیغات را بخورید و بگویید که میخواهید بهترین سیستم را برای بازی داشته باشید به همین دلیل افراد سودجو شما را مجبور به خرید پردازنده ها با تعداد هسته بالا می کنند که د راین صورت شما اگر بیش از دو هسته را انتخاب کنید یقینا دچار ضرر می شوید .

در جریان بازی باید شخصیتها را در دنیایی چندبعدی جابهجا کنید و با حرکت دادن پلتفرمها مسیر را برای رسیدن به مراحل جدید باز کنید.دنیای Monument Valley از لحاظ گرافیکی زیبا و آرامشبخش طراحی شده است و میتوانیم دنیای این بازی را یکی از بهترین ها در میان بازی های موبایل معرفی کنیم. Po​st has be᠎en cre​ated wi​th the help ​of G SA C ontent Gen erator DEMO !

Stardew Valley بازیای است که حداقل یک بار باید تجربه کنید. Alto’s Odyssey یک بازی رایگان است. دانلود بازی Rescue Team 4 تیم نجات برای کامپیوتر به صورت رایگان و با لینک مستقیم که امکان دانلود آن در انتهای همین پست برای شما عزیزان و همراهان همیشگی فراهم شده است.

دانلود بازی برای کامپیوتر

بازی رایگان کلش رویال که ساخته استودیو نام آشنای سوپرسل است، از ۴ ژانویه ۲۰۱۶ در دسترس کاربران قرار گرفت و توانست نظرات مثبتی از کاربران و همچنین منتقدان بازیهای موبایلی را کسب کند.

سازندگان پارکها و مکانهای شناخته شده شهرها در سراسر جهان را به فروشگاهها و باشگاههای مجازی تبدیل کردهاند که با نزدیک شدن به آنها میتوانید اقدام به خرید یا نبرد در باشگاههای پوکمون کنید.پوکمون گو از همان ابتدا از دسترس ایرانیان خارج شد، اما با تغییر آیپی میتوانید این بازی را نیز تجربه کنید.

سازندگان توانستهاند با ایجاد انیمیشنهای زیبا و دنیاییی به اصطلاح زنده، بازی زیبایی را از هرلحاظ ایجاد کنند.در جریان بازی باید درکنار پرش از روی موانع، با دشمنان مختلفی نیز روبهرو شوید جایی که ادمار شخصیت اصلی داستان باید با شکست آنها خود را اثبات کند. This c​ontent was created by G SA Con​tent Generat or  D emoversi᠎on​!

بازی هارت استون هنوز هم یکی از پیچیدهترین بازی های کارتی موبایل و پیسی است.در این بازی نحوه چیدمان کارتها و شیوه بازی کردن آنها اهمیت زیادی دارد به شکلی که در سطوح بالا با یک اشتباه شکست خواهید خورد.

بازیکنانی که سالها پشت کنسولهای خود دراز کشیده بودند ناگهان به خیابانها ریختند تا کوچه و بازار را برای پیدا کردن پوکمونها زیر و رو کنند.پوکمون گو یکی از متفاوتترین و البته موفقترین بازی های منتشر شده برای تلفنهای هوشمند است.

دانلود بازی کامپیوتر

بااینحال بازار پربازدهی موبایل از دید ژاپنیها دور نماند و این شرکت درنهایت بعد از عرضهی دو بازی برای موبایل به سراغ بازی مسابقهای ماریو کارت تور رفت.در بازی ماریو کارت تور میتوانید به دهها خودروی کارتینگ با قابلیت شخصیسازی برای رقابت در نقشههای آشنای مجموعه دست پیدا کنید.

زمانیکه بلیزارد یک بازی را در هر سبکی روانه بازار کند، میتوانیم مطمئن باشیم که آن بازی خاص جریانساز خواهد شد.

هر کاشی با صفر شدن عدد روی آن از بین میرود و کاشیهای جدیدی جایگزین آن میشود. کافی است یک روز با اتوبوس یا مترو در شهر تهران تردد کنید تا با انبوهی از مسافران روبهرو شوید که با کشیدن یک توپ سفید رنگ، کاشیهای رنگارنگ را نابود میکنند.Ballz یکی از محبوبترین بازی های موبایل در ایران است.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

تمام توان و کوشش خود را به کار گرفته و چالش های بازی Charm King را حل نمایید. اگر از دنیای فیلمها و سریالها را دنبال کنید، حتما با سریال «مردگان متحرک» آشنایی دارید؛ اگرچه این سریال در حال حاضر در وضعیت خوبی به سر نمیبرد، اما اگر بخواهیم چند فصل اخیر را نادیده بگیریم، مردگان متحرک بدون شک یکی از بهترین سریالهای تمام دوران است.

درپژوهشی با موضوع آسیبشناسی فضای مجازی، بررسی تأثیر استفاده از اینترنت بر انزوای اجتماعی دانشجویان عنوان گردیده: فرضیة رابطة بین استفادة اجتماعی از اینترنت، وضعیت استفاده از اینترنت (میزان ساعات استفاده از اینترنت در روز ) و متغیر زمینهای (وضع اشتغال) با انزوای اجتماعی که متغیر وابسته در این تحقیق است، معنادار شد و این فرضیات تائید شده­اند.

متغیرهای تعاریف و تقلید، سهم اندکی در تبیین تخلفات رایانهای داشته که البته معنادار نیز نمیباشد. این بازی در سال 2017 عرضه شد و هنوز هم جذابیتهای داستانی و گرافیکی خود را دارد و مخاطبان خود را حفظ کرده است.

پیش از این روی کنسولهای نینتندو شاهد عرضه مجموعه ماریو کارت بودیم که هرکدام در جایگاه خود توانستند به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کنند.

Stardew Valley یادآور خاطرات بازی هاروست موت است و توانسته با الهام از این مجموعه دوستداشتنی به موفقیتی بزرگ دست پیدا کند.بازی از مشغلههای یک کارمند شروع میشود جایی که با دریافت یک نامه متوجه میشود که یک مزرعه بزرگ متروکه از پدربزرگش به ارث برده است.

دانلود بازی کامپیوتری

با حضور دو بازی بزرگ و منحصربهفرد از مجموعه مانیومنت ولی نمیتوانستیم این بازی را در فهرست خود قرار ندهیم.

به همین دلیل نیز تصمیم گرفتیم تا بازی آسفالت ۹، ساخته گیملافت را در فهرست بهترین بازی های اندروید قرار دهید.بازی آسفالت ۹ به سه دلیل نسبت به رقبا درجایگاه بهترین قرار میگیرد.

شرکت گیملافت سالها پرچمدار ساخت بازی های پیشرو در گوشیهای موبایل بوده است. با نگاهی به گذشته، سال ۲۰۱۶ بود که برای نخستین بار نام Crashlands در میان برترین بازی های سال به چشم خورد.

بازی Crashlands یک نقشآفرینی فوقالعاده با بیش از ۵۰۰ آیتم کرفتینگ است.بهدنبال سقوط سفینه در سیارهای ناشناخته شخصیت اصلی باید در جدالی برای زندهماندن سعی کند تا با موجودات مختلف روبهرو شود و شرایط را برای پرواز دوباره سفینه مهیا کند.

ویژگیهای آنلاین بازی آسفالت ۹ به لطفا سرورهای قدرتمند بازی قادر است تا ساعتها بازیکنان را سرگرم کند. دلیل دوم حضور بیش از ۵۰ مسیر مسابقه در بازی است که هرکدوم چالش خودشان را دارند.اما سومی دلیل آسانی ارتباط با بخش آنلاین و مسابقه با سایر دوستان است.

در مرای افق و روی کوهها پسری جوان و عاشق اسکیت سواری قرار دارد که هر روز از سراشیبی کوه به سمت پایین حرکت میکند.Alto’s Odyssey با قدم گذاشتن در مسیر اولین نسخه سعی دارد تا تجربهی شنیداری و دیداری زیبایی را در اختیار بازیکنان قرار دهد.

مپهای بازی طوری طراحی شده که بازیکنان مجبور به برقراری نبردهای نزدیک باشند. بازی Monument Valley اکنون با قیمت ۱.۹۹ دلار بهفروش میرسد اما اگر مشترک گوگل پلی پس باشید، میتوانید این بازی را بدون پرداخت هزینه اضافه تجربه کنید.

در طول این بازی درون بازی ماهی مرکب شما بایستی تمامی تیلههای رقیب خود را به تیلههای خود اضافه کنید.

بهلطف این ویژگی میتوانید رقابتهای نفسگیر زیادی را به همراه دوستانتان خود تجربه کنید.مانند سایر بازی های کارتینگ ماریو، ماریو کارت تور نیز شامل برخی ویژگیهای آشنا مانند آیتمهای درون زمین مسابقه و همچنین استفاده از توربو با انجام متوالی دریفت موفق است.

در ادامه معرفی بهترین بازی های آفلاین اندروید، به سراغ یک بازی ایرانی دیگر رفتهایم. پوکمون گو هنوز هم یکی از بهترین بازی های اندروید در سبک ماجرایی است.

این بازی یکی از بازی های بسیار جذاب و پر مخاطب برای آیفون و اندروید است که شماره های بسیار مختلفی از آن عرضه شده است.

اگر یک بازی مسابقهای با کلی خودروی قابل آزادسازی میگردید، بازی آسفالت ۹ یکی از بهترین بازی های اندروید است که باید آن را نصب کنید.

بسیاری از سلاح های نسخۀ اصلی مثل Colt 1911 و Thompson submachine gun و MG 42 و Beretta Model 38 در نسخۀ دوم نیز قابل بازی هستند.

نظرات خود را نسبت به برترین بازی های Free کامپیوتر به اشتراک بگذارید. شاید یکی از نکات جالب بازی این باشد که ورژن موبایلی بازی نسبت به نسخه کامپیوتری آن مشکلات کمتری دارد و راحتتر اجرا میشود.

این دو اثر بزرگترین تفاوتشان نسبت به سایر بازیهای بتمن، تمرکز بسیار زیاد روی جنبههای داستانی است. فرایند یادگیری اجتماعی یک فرایند پویاست و شامل بازخورد و اثرات متقابل بین این متغیرها میباشد که بر یادگیری رفتارهای مجرمانه و سازگارانه اثر میگذارند.

در نتیجه حتی اگر از یک گوشی با سختافزار ضعیفتر نیز استفاده کنید، باز هم میتوانید از دنیای بازی لذت ببرید.

Fallout 4 در واقع یکی از زیباترین بازی های جهان های باز تولید شده توسط بتسدا است. داستان بازی بیشتر بهانه ای خواهد بود برای قلع و قمع نیرو های نازی.

در جریان بازی باید سعی کنید تا از پلتفرمی به پلتفرم دیگر پرشهایی موفق را با چرخشی جانانه در آسمان انجام دهید.بازی در ساعات مختلف روز جریان دارد که باتوجهبه محل قرارگیری خورشید، شاهد نورپردازی و رنگآمیزی متفاوتی خواهید بود.

اگر بخواهیم فهرستی از بهترین بازیها با موضوع وایکینگها آماده کنیم مطمئنا بازی Oddmar یک از شناخته شدهترین گزینههای فهرست ما خواهد بود.

فهرستی از بهترین بازی های اندروید را نمیتوانید پیدا کنید که حداقل یکی از بازی های سری Alto در آن حضور نداشته باشد.

جالب است بدانید خیلی از طرفداران بازی پابجی به این بازی کوچ کردند، به چند دلیل: 1- بازی مشکلات فنی بازی پابجی را ندارد (از افت فریم گرفته تا خیلی چیزهای دیگر) 2- بازی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که تاکنون خیلی از بازی های بتل رویال نداشته و ندارند (به طور مثال آب و هوای پویا) 3- بازی المان های منحصر به فرد خود را دارد.

هرچند گیمپلی بازی به چند لمس ساده نمایشگر خلاصه میشود، اما استاد شدن در زمانبندی پرشها به زمان زیادی نیاز دارد.

League of Legends یکی دیگر از بازی های رایانه ای محبوب در لیست ما است که شما را به صحنه جنگ چند نفره می برد.

بازی فوتبال انلاین: جدیدترین و آخرین نسخه بازی های آنلاین فوتبال حرفه ای اندروید را در انواع بدون دیتا (کم حجم) و دیتادار باکیفیت را روی گوشی خود دانلود و نصب کنید.

یکی از خصوصیات Mario Kart Tour بدون شک امکان ایجاد مسابقات آنلاین شخصیسازی شده با قوانین متفاوت است. بازی Need for Speed No Limits بازیکنان را به مسابقات خیابانی و شبانه میبرد، جایی که میتوانید با پیروزی در هر رقابت، پول لازم برای آزادسازی خودروهای بیشتر و شخصیسازی آنها را بهدست بیاورید.بازی خودروهای متنوعی را نظیر فراری، لامبورگینی و مکلارن و غیره را شامل میشود و به مرور میتوانید از راههای مختلف آنها را آزاد کنید.

به این ترتیب محتوای بازی هر سهروز با رویدادهای مختلف تجدید میشود و احساس یکنواختی به بازیکنان دست نمیدهد. در بازی Gods of Boom تیراندازی بهصورت خودکار انجام میشود و شما باید بهموقع نشانهگیری کنید.

امکان حضور در اتحاد و اتحادیههای مختلف، مینیگیمهای سرگرمکننده در بازی و درنهایت استراتژیهای متنوعی برای پیشرفت دربرابر سایر بازیکنان، بازی سلاطین را به محصولی متفاوت تبدیل کرده است.بازی سلاطین (Games of Sultan) اثری با طراحی زیبا است که میتواند مدت زیادی شما را سرگرم کند.

نینتندو در تولید و عرضه بازی مبتنی برا ورزش کارتینگ تجربه زیادی دارد. هرچند اینروزها از توسعهدهنده اولین بازی Ballz اثری در پلی استور نیست، اما هنوزهم قادر به تجربه نسخه استودیوی کچاپ این بازی را دانلود و تجربه کنید.

دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Blur برای کامپیوتر و دانلود Blur برای pc و دانلود بازی بلور دانلود بازی pc کرک…

در بازی شما تنها یک تک تیر انداز نیستید و حتی میتوانید لذت کنترل هواپیمای بدون سرنشین را نیز تجربه کنید و از انواع مختلف سلاحها نظیر، شاتگان و تفنگ برای از بین بردن تروریستها استفاده کنید.

اما تنها بهدستآوردن آبنبات کافی نیست، شما باید برای بهدستآوردن ستارهها از آبنباتها استفاده کنید. هم­چنین صعود محدود، پریدن و همچنین استفاده از سلاح و اشکال گوناگون مبارزه تن به تن در این سری میسر شده است.

West Gunfighter هم از همان سبک و سیاق استفاده میکند و در آن میتوانید در بخش زیادی از تجربه روزانه یک گاوچران سهیم شوید مثلا شکار کنید، ماموریتهای مختلف را به انجام برسانید، جایزه بگیرید و با راهزنها دوئل کنید.

سبک گرافیکی بازی و طراحی محیطهای آن شاید یادآور آثاری مثل Spelunky باشد، اما از لحاظ گیمپلی با یک بازی فوقالعاده اعتیادآور سر و کار داریم.

دلیل اول گرافیک بسیار زیبای بازی و هماهنگی آن با گوشیهای میانرده است. بازی دارای نقشههای متنوعی برای شیوههای متفاوت بازی کردن است.

Ori and the Will of the Wisps یک بازی فوق العاده زیبا در سبک پلتفرمر ، ماجراجویی و متروید وانیا (Metrovidvania) میباشد که توسط استودیو بازی سازی Moon Studios ساخته و در ۱۱ مارس ۲۰۲۰ بصورت انحصاری برای PC و ایکس باکس وان منتشر شده است.

اساسینز کرید ادیسه یک بازی کامپیوتر اکشن با یک خط داستانی قوی است که بر روی کامپیوتر و کنسولهای بازی قابل اجرا است.

نسخهی رسمی این برنامه در این بخش قابل دریافت است. در جریان بازی میتوانید با گشتوگذار دنیای بازی آیتمهای مختلفی را برای ترکیب و ساخت آیتمهای جدید جمعآوری کنید.دشمنان بازی تنوع خیلی زیادی دارند و هرکدام شیوه حمله مخصوصبهخود را دارد.

با وجود اینکه میتوان گفت تمامی عناصر بازی بسیار عالی و کامل هستند، اما چیزی که در این بین بیشتر خودنمایی میکند داستان و شخصیتپردازیهای بازی است؛ که در تناسب بسیار خوبی قرار دارند و بازیکن را به شدت مجذوب خود میکنند.

مزرعه متروکه در یک روستا با کلی روستایی مهربان قرار دارد که میتوانید با خرید از آنها مزرعه خود را هرچه بزرگتر کنید.

میباشد که با نه گویه مورد سنجش قرار گرفته است. این شکل از بیگانگی به نظر سیمن زمانی مشهود است که فرد در باور و عقیده دچار ابهام و تردید و شک است.

بازی AFK Arena یا همان میدان نبرد آ اف ک یکی از جدیدترین بازیهای شرکت Lilith Games در سبک Role Playing یا مبارزات نوبتی است.

از نظر گرافیکی نیز بازی بسیار خوب است و تجربه جذابی را ارائه میکند. این بازی در واقع صبر و تحمل کاربر و پشتکارش را به چالش میکشد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.