برشکاری آلومینیوم شرکت عصر صنعت اشراق (2)

برشکاری آلومینیوم – کمپانی دوره صنعت اشراق
برش لیزر آلومینیوم

به جهت نمونه فولادهای کربنی از عنصرها متفاوتی تشکیل شدهاند و هر عنصر دمای ذوب متمایز دارد. در ادامه رویه لیزر برش آلومینیوم اکثری از کمپانی ها و صنعت های از گاز اکسیژن به جهت برشکاری به کارگیری می نمایند که اعتنا به اندازه ندارد؛ در ادامه در مقابل گاز نیتروژن در ادامه صنعت برش لیزر لوله آلومینیوم دقت، نازکی و تمیزی فعالیت زیاد بالایی دارااست و فقط نقص‌ آن ارزش بالا است.

امروزه با ترقی صنعت های و اتومبیل آلات صنعتی، دستگاه برش لیزر آلومینوم با اقتدار بالا جایگزین دستگاه واترجت و برش پلاسما شده است؛ در ادامه واقع ورود تکنولوژی لیزر به بخش صنعت منجر شد تا برش اکثری از فلزات از گزاره فلز آلومینیوم به آسانی، با اعتنا و نازکی بالاتری انجام شود.

کمپانی پارسیان در ادامه راستای ارتقای مرحله صنعت و ارائه سرویس ها گسترده و جامعی در ادامه حوزه ایجاد و عرضه قطعات و اتومبیل آلات صنعتی در ادامه یک ده سال سرویس ها شایانی به انجام رسانده است.  A᠎rtic le was g en erat᠎ed by G᠎SA᠎ Con te nt G​ener​ator​ Dem᠎oversion!

برش آلومینیوم یکی از از کارهایی هست که اکثری از شرکتها در ادامه انجام آن مقداری نقص‌ دارا هستند که همین نقص‌ مهم عوارض متعددی میباشد.بسیاری از کمپانی ها به جهت برش آلومینیوم از گاز اکسیژن به کارگیری می‌کنند که اعتنا به اندازه در ادامه برش از آن ها چشم نخواهد شد چون چنانچه بخواهند برش را با اعتنا انجام دهند می بایست از گاز نیتروژن به کارگیری نمایند تا برش با اعتنا بالا و قابل قبولی ارائه شود.

آن ها نقص‌ به وجود آمده به جهت دستگاه را به نوع ای به جهت خریدار تفسیر می دهد که به شتاب حل شود. ᠎This da᠎ta has been gener᠎ated ᠎by G SA C onte nt G​en​er​ator Demov᠎ersion᠎.

به همین ترتیب که به زمان رجوع و برگشت لیزر به دستگاه، دستگاه خاموش می شود و بدینوسیله کسی که فعالیت برش لیزر آلومینیوم را انجام می دهد قبل از شفاف شدن می تواند به جهت برطرف کردن نقص‌ تنظیمات را به جهت آغاز دوباره برشکاری تغییر و تحول دهد.

به همین ترتیب میتوانید بعدها ظریف و برشهای زیاد قشنگ و صیقلی از همین ماده بدست آورید. همین فلز امکان جذب بالای نور مادون قرمز رنگ را دارااست و برش لیزری استیل زیاد سریع، ظریف و صاف شکل می گیرد.

برش فلز مس با به کارگیری از دستگاه برش لیزر قابلیت پذیر هست البته به کارگیری از همین رویه به جهت مصرف کنندگان به صرفه نیست؛ چون مس به برهان خواص منعکس شدن نور، اقتدار جذب مقداری از اشعه مادون قرمز رنگ را دارد. This has be en g en​erat᠎ed with GSA C​onte nt G​ener​ator D᠎emov ersi᠎on!

در ادامه همین رویه یک اشعه مادون قرمز رنگ می تواند به وسیله تجهیزات ثانویه نظیر دیودها تقویت شوند. دانسیته بالای انرژی، سبب ساز بالارفتن شدید و ناگهانی دمای نقطه و در ادامه عاقبت بخار شدن جزئی یا این که حتی تام ماده در ادامه آن نقطه میشود.در زمان برش فولاد نرم، گرمای ایجاد شده به وسیله اشعهی لیزر آنقدر دوچندان هست که می تواند منجر شکل دادن یک واکنش oxy-fuel شود و در ادامه همین دستور از گاز اکسیژن خالص به کارگیری میکنند؛ صحیح شبیه برش با مشعل.

از دیگر خصوصیت های برش لیزر آلومینیوم می اقتدار به هزینه مطلوب اشاره نمود و ایجاد کننده با اختصاص بودجهای مطلوب می تواند برش لیزر آلومینیوم و بقیه فلزات را انجام دهند که همین هزینه در ادامه مقایسه با بقیه رویه های سنتی زیاد به صرفه خیس خواهد بود.

برش آلومینیوم به وسیله لیزر مهم مزایایی هست که از آن گزاره می توان به خلاقیت در ادامه طراحی، انعطافپذیری و تولید طرحهای پیچیده، اعتنا زیاد بالا، شتاب بالا، ارزش پایین، اعتنا یکسان در ادامه برشهای تکراری، بالا بودن میزان مرغوب بودن حاشیه برش، داشتن کمترین ضایعات و پرتی، عدم تولید تغییرات در ادامه ساختار فلز، انجام برش به صورت سری، ایجاد به طور همزمان قطعاتی با ضخامت یکسان بصورت به طور همزمان و حذف چندین مرحلهای فرایند ایجاد قطعات اشاره کرد.

در ادامه مطلب برش لیزر آلومینیوم چطور انجام می شود به دو گونه دستگاه که اتوماتیک و تام اتوماتیک هست اشاره کردیم البته می بایست به آغاز فعالیت و مراحلی که می بایست طی شود تا برش شکل بگیرد هم اشاره کنیم.

ما‌درها از سیستم ایجاد کننده گاز نیتروژن به کارگیری می نماییم که منجر تولید برش ظریف تری در ادامه صفحه های آلومینیومی می شود.

مزایای به کارگیری از دستگاه برش لیزری زیاد هست که همانطور که ابلاغ شد صرفه جویی در ادامه هزینه مواد، صرفهجویی در ادامه ضایعات، اعتنا بالا، تهیه سرمشق های برش جهت کمتر در ادامه ایجاد ضایعات، ارتقاء سرعت، کمتر دوران ایجاد از مهمترین مزایای به کارگیری از همین دستگاه برش فلزات است.

همین رویه نسبت به رویه های دیگر با اعتنا زیاد بالا و شتاب بالاتری انجام می شود. چنانچه اقتدار دستگاه لیزر و اشعه ی لیزر بالا باشه، به به عبارتی مقدار شتاب برش در ادامه لیزر آلومینیوم نیز فراتر خواهد بود که همین فرآیند میزان مرغوب بودن و نازکی آخری فعالیت را ارتقاء میدهد.

سوراخ دستگاه لیزر در ادامه هم اکنون فعالیت به منزله تولید خطر به جهت سوله خواهد بود. قبل از ورود لیزر به صنعت، انسان به جهت برش فولاد رویه های سنتی و دستی را به فعالیت می بردند که همین دستور علاوه بر زمانبر بودن آن در ادامه اکثری از موردها اعتنا به اندازه در ادامه حین برش را ندارد.

برش لیزر آلومینیوم از موردها پرکاربرد در ادامه صنعت های گوناگون است. برش لیزر آلومینیوم با اعتنا به نقشی که آلومینیوم در ادامه ایجاد محصولات گوناگون دارااست مهم دارای بالایی می­باشد.

به این معنی که تغییر و تحول قطر رخنه گزینه حیث نسبت به ضخامت برش های ایجاد شده تهیه شود. مس از گزاره فلزاتی هست که از حیث قیمت در ادامه جایگاه بالایی نسبت به دیگر فلزات قرار می گیرد و این مسئله هم آن را به یکی از از گران ترین فلزات تبدیل کرده است.

خاصیت مکانیکی مواد و نسبت استحکام به وزن متاع آخری یکی از دیگر از فاکتورهای حیاتی هست که در ادامه صنعت خودروسازی گزینه اعتنا قرار میگیرد.

لذا آلومینیوم با داشتن خاصیت مکانیکی خوب روز به روز در ادامه صنعت خودروسازی رده بیشتری پیدا میکند. برش لیزر آلومینیوم روشی هست که به جهت برش همین فلز به فعالیت گرفته می شود و به طور کلی لیزر به جهت اشکال قطعات فلزی و غیرفلزی گزینه به کارگیری قرار می گیرد.

اضطراری به ذکر هست شرکت های گوناگون در ادامه جهان برحسب مقدار حرفهای بودن از روشهای گوناگون به کارگیری می‌کنند تا فلز آلومینیوم را به ورقههایی با صورت و سایز معین دربیاورند.

برش لیزر بر بر روی اشکال ورقهای فلزی از قبیل آهن، مس، گالوانیزه، استیل، برنج، الومینیوم، آلیاژهای گوناگون و همینطور برش لیزر ورقهای غیرفلزی مانند تفلون، پلکسی و چوپ و فوم با ضخامتهای گوناگون هست که بسته به جنس، دشواری آن و گونه ورق مقدار حداکثر ضخامت برش لیزر آن ها مختلف میباشد.

برش فولاد با لیزر یک آیتم مؤثر، با استمرار و مطلوب به جهت تولید فلز است؛ همینطور همین دستگاه ها به جهت به حداکثر رساندن اعتنا برش، به شکل اتوماتیک فعالیت می کنند.

در ادامه رویه سنتی به وسیله حرارت متعددی مبادرت به برش فلز میکردند که همین واقعه منجر خمیده شدن آن می‌شد البته به کارگیری از رویه برش لیزر مس موجب کمتر احتمال خمیدگی ورق مس شده است؛ در ادامه عاقبت نیازی به عملیات پلیسهگیری سپس از انجام برشکاری نیست.

از آنجایی که کاربرد گرمای لیزر به شدت متمرکز است، به نیروی کمتری نیاز دارااست و حوزه‌ متاثر از حرارت مواد (HAZ) کمتر مییابد.

فعال است، همینطور در ادامه حوزه خمکاری هم با بهره گیری از تجهیزات و ماشینآلات روز جهان در ادامه هم اکنون سرویس رسانی میباشد.

به دلیل­ این­که تیغهی گزینه به کارگیری در ادامه همین رویه نازکتر از رویه اره­کاری دیسکی است، میزان بریدگی­های تولید شده در ادامه همین روش، برابر یک سوم رویه اره­کاری دیسکی خواهد بود.

برخلاف اکثری از فرایندهای برش مکانیکی، دستگاه برش لیزری می تواند میزان رخنه هایی به مراتب کوچکتر از ضخامت فولاد، گهگاه وقت ها به میزان یک پنجم میزان قطعه فعالیت ایجاد کند.

در ادامه دوران های دیرباز برش استیل را با به کارگیری از ابزارآلات مکانیکی، اسباب دستی و رویه های سنتی انجام می دادند؛ البته امروزه با ترقی تکنولوژی از رویه هایی نظیر برش لیزر استیل به کارگیری می شود.

برشکاری آلومینیوم سبب ساز برش به صورت درست و ظریف انجام می شود؛ در ادامه عاقبت به کارگیری از برش لیزر فلزات، هیچگونه فرو رفتگی در ادامه برش لیزر ورق آلومینیوم تولید نمی نماید و اصطلاحا صفحه ی آلومینیوم در گیر خراش هایی بر اثر برش نخواهد شد.

اما برش لیزر آلومینیوم هم می بایست با میزان مرغوب بودن بالایی انجام شود تا بتواند برش بنیادی و سوای هیچگونه خطایی را انجام دهد.

در ادامه برش لیزر آلومینیوم، مرحله فعالیت می بایست تماما صاف و سوای هیچگونه برآمدگی و یا این که تو رفتگی باشد؛ همین مسئله به مرتبه های فشار، اشعه و …

برش آهن به وسیله لیزر به همین شکل انجام می شود که اشعه به وسیله سورس لیزر فایبر با اقتدار دوچندان به سمت متریال گزینه حیث تابیده می شود و با ذوب کردن، آهن برش میخورد؛در همین وضعیت مواد مذاب هم با به کارگیری از گاز نیتروژن یا این که اکسیژن از همین محل به دور خواهد شد.

در ادامه رویه لیزر برش مس، یک سورس به تیتر مبداء نور را به سمت مرحله متریال تابانده و فعالیت برش را انجام میدهد؛ به همین نکته اعتنا داشته باشید که اقتدار دستگاه بر شالوده کالا و ضخامت قطعه انتخاب می شود.

دستگاه لیزر برش فلزات، سبب ساز ارتقاء شتاب و کمتر هزینه در ادامه صنعت های گوناگون میگردد که نکته زیاد مهمی به جهت صنعتگران است.

دقت، میزان مرغوب بودن و شتاب بالا از عامل ها زیاد حیاتی ناشی از کاربرد همین دستگاه است. برش لیزر ورق استیل در ادامه حوزه ­ها و صنعت های متعدد به برهان مقاوت بالا در ادامه برابر خوردگی و همینطور مرحله صاف و صیقلی آن کاربرد دارد.

در ادامه رویه های کهن برش به برهان این که فشار فیزیکی متعددی بر بر روی ورق تولید می‌شد به این برهان فرور رفتگی هایی در ادامه ورق و یا این که حاشیه های بریدگی تولید میگردید.

در ادامه صنعت و سوله ها، به برهان آلرژی بالای قطعات، به کارگیری از دستگاه لیزر برش آهن به شکل گسترده خیس کاربرد دارد.

شتاب برش: شتاب فعالیت بستگی متعددی به قابلیتهای دستگاه و اقتدار اشعه لیزر دارد. در ادامه حقیقت، فلزات درخشان نظیر مس در ادامه وضعیت مذاب به مقدار قابل توجهی اشعه لیزر را جذب می کنند.

پس از تابش اشعه لیزر بر بر روی مرحله استیل با اعتنا به اقتدار لیزر و برشی که قرار هست بر بر روی آن دیتا شود؛ همینطور قطر استیل گزینه به کارگیری برش منجر آب شدن و یا این که سوختن نصیب گزینه حیث شود.

با برش لیزر برنج هیچ آسیبی به بافت قابل انعطاف و انعطاف پذیر ورق برنج وارد نمی شود و به شما قابلیت برش تماما تمیز و بی نقصی را خواهد داد؛ همینطور دستگاه برش لیزر برنج علاوه بر تولید برش بی نقص، شتاب برش را هم تا حد متعددی ارتقاء می دهد.

همینطور دستکم سوراخهای قابل تولید در ادامه ورقهای فلزی متعلق با ضخامت ورق است. همینطور رفلکس یا این که بازتاب آن می تواند به دستگاه های لیزر زخم برساند و اکثر اوقات اجرای آن دشوار است.

همینطور در ادامه برش لیزری، فلزات ضایعات کمتری نسبت به بقیه رویه های برش تولید می شود . دو خصوصیت چکشخواری و ذیل بودن دشواری آن نسبت به بقیه فلزات سبب ساز شده تا در ادامه شکل تمایل، ظروف برنجی شما را با به کارگیری از برش لیزری به انواع گوناگون دربیاورند؛ درواقع به جهت آنکه وسیله برنجی ساخته شده را طرح و نقش دهند، نیاز هست تا از برش لیزر برنج به کارگیری شود و طرحهای گزینه حیث را بر بر روی آن ها پیادهسازی کرد.

لیزر برش فولاد یکی از از رویه های تازه جهت برش فلزات دشوار نظیر فولاد بوده که به امداد آن می اقتدار به آسانی اشکال ورق های فولادی را برش دیتا و از آن ها در ادامه صنعت های گوناگون به کارگیری کرد.

یکی از از عوارض به کارگیری از اکسیژن به جای گاز نیتروژن همین هست که برش با گاز نیتروژن ارزش زیاد بالاتری در ادامه مقایسه با به کارگیری از گاز اکسیژن دارد.

برش با گاز نیتروژن زیاد پرهزینه است. به کارگیری از گاز اکسیژن به وسیله لیزر، شتاب و اعتنا فراتر و میزان مرغوب بودن برش کمتری نسبت به اعمال نیتروژن دارد؛ به فعالیت بردن گاز نیتروژن، اعتنا فعالیت را بالا می برد اما به جهت برش آهن با ضخامت بالا به کارگیری نمی شود.

همه فلزات پرتوهای لیزر را رفلکس می دهند اما هر کدام آستانه جذب معینی دارا هستند به همین شکل که آهن عادی پرتوها یا این که نور لیزر را عمده از آلومینیوم یا این که مس جذب می کند.

با اعتنا به برشکاری آلومینیوم به وسیله گاز نیتروژن دمای حاشیه های برش زیاد ذیل خیس از وضعیت برش با دستگاه برش پلاسما است؛ براین اساس همین گزینه موجب خودداری از وارد شدن تنش حرارتی به حاشیه های مرحله برش لیزر آلومینیومی می گردد.

به تیتر نمونه گوشههای زیاد تیز می بایست r ای دستکم مساوی با کرف داشته باشد. امروزه در ادامه جهان با اعتنا به شتاب و اعتنا بالای سرویس ها برش لیزر فلزات، به جهت برش ورق مسی ضخیم، به جای دستگاه برش واترجت و دستگاه برش پلاسما، از دستگاه های لیزر اقتدار بالای فایبر به کارگیری می کنند.

همین رویه می­تواند به جهت برش فلزاتی نظیر ورق­های آلومینیومی ، مسی و فولادی به وسیله یک مشعل پلاسما و میز آب گزینه به کارگیری قرار گیرد.

همین کمپانی نیز چنین در ادامه حوزه ایجاد قطعاتی که تهیدست طراحی و برش هستند، سرویس ها شایستهای به هموطنان عزیز ارائه میکند.

سرویس ها برش لیزر : طلا ، نقره ، برنج و آلومینیوم تا ضخامت 1 میلی متر ارائه می گردد. تیم صنعتی صائلا در ادامه حوزه برش ورق های اشکال فلزات، استیل، آهن، آلومینیوم و آلیاژهای دیگر فلزات با فریم کارشناس و کارشناسان و طراحان متبحر با کار تخصصی و چندین شیفتی در ادامه تام اقتدار خویش را در ادامه جهت کار تخصصی برش لیزر گماشته تا نیاز کمپانی های تولیدی، واحد های تحقیقاتی، آرشیتکت ها و آهنگران در ادامه همین حوزه تامین نماید.

درباره ی admin_asooweb