خرید فن رادیال زیلابگ المان

فروش و تعمیر فن یخچال (هواکش یخچال ای)
فن زیلابگ , سایت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ, کاتالوگ فن زیلابگ آلمان, فن 50 زیلابگ, فن رادیال زیلابگ, فن رادیال زیلابگ المان, فن اکسیال زیلابگ, فن اکسیال زیلابگ آلمان, فن کندانسور زیلابگ, فن چیلر زیلابگ, فن چیلر زیلابگ المان, فن تونلی زیلابگ آلمان, فن اواپراتور زیلابگ, فن اکسیال اروپایی, فن زیلابگ اره ای, شرکت فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در تهران, قیمت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ 50 سانت, فروشنده فن زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فن زیلابگ فروش, قیمت فن کندانسور زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 63, فن های زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ آلمان, فن صنعتی زیلابگ, فن مکنده زیلابگ, فن یخچال زیلابگ, فن زیلابگ مشهد, فن اکسیال زیلابگ, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن یخچال ای زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان, خرید فن زیلابگ

از جمله ویژگی های كم نظیر و منحصر به فرد هواروب این است كه كلیه محصولات این شركت با تضمین خنك كاری و ضمانت كاری با تناژ واقعی ارائه می گردد.

فن مکنده زیلابگ

فن: از نوع محوری كوپل مستقیم بدون نیاز به سیستم تسمه و پولی و با مصرف انرژی پایینتر با هجده ماه ضمانت شركتی موتوژن تبریز یا ژن ایران.

قیمت فن کندانسور زیلابگ

شركت هواروب مفتخر است با استفاده از شیوه های خلاقانه در تولید محصولات خود ارزانترین قیمت برج خنك كننده و كولینگ تاور در ایران را با بالاترین كیفیت ارائه كند.

فن چیلر زیلابگ المان

زیلابگ، تولید کننده فن ها و دمنده ها تاسیسات حرارتی و برودتی است. نام دیگر فن رادیال، فن شعاعی یا پروانه چرخی بوده و از پرههای رادیال شکل ساخته شده است.

فن زیلابگ 63

هواکش محوری یکی از انواع اصلی هواکش های صنعتی است که به ۴ گروه سقفی، دیواری، کانالی و پوششی تقسیم می شوند.

علاوه بر این ، طرفداران خاصی دارای ویژگی های خود تمیز کنندگی هستند که تعمیر و نگهداری روزانه را بسیار آسان تر می کنند. ​This po st has be en wri​tt en ᠎wi th t he  help ᠎of GSA᠎ C on te᠎nt Gen​erator Demover​sion​.

شرکت فن زیلابگ

دارای طول عمر بالایی است. این روش بیشتر در دستگاه های چینی رایج است و از عمده ترین مشکلات این شیوه عدم تهویه اصولی است که باعث خفگی جوجه ها در زمان هچ میشود چون در این روش هوا به صورت عرضی به دور راک ها در جریان است و گم کردن هوا در پشت فن ها انجام میشود.

در این جدول ظرفیت بر حسب تن تبرید بیان شده که قابل تبدیل به کیلووات و Btu/h نیز است. در ادامه مشخصات و لیست قیمت برج خنك كننده از 10 تن تا 2000 تن تبرید در دو نوع مدار باز و مدار بسته تقدیم حضور می گردد.

فن زیلابگ 50 سانت

از فن های AC محوری به طور گسترده ای در دستگاه های فروش استفاده می شود تا در مواردی که فضای محفظه محدود است ، خنک کنندگی ایجاد کنند.

فروشنده فن زیلابگ

This was gen᠎erated with G᠎SA᠎ C​ontent G᠎en er ator  DE᠎MO!

فن زیلابگ 50 سانت سه فاز

برای حصول اطمینان از کارکرد مطلوب فن,توصیه می گردد به شرایط محل نصب که شامل موارد زیر می گردد توجه نمایید.

خرید فن زیلابگ

در انتخاب هواکش آکسیال صنعتی لازم است به نکاتی از جمله: دور موتور، شکل و زاویه پروانه، قطر پروانه، تعداد پره پروانه و ارتفاع از سطح دریا توجه نمود و به علت سطح صدای موتور با دور 2800 دور بر دقیقه، در زمان انتخاب هواکش آکسیال زیلابگ معمولا از موتور با دور 1500 و یا 900 دور بر دقیقه استفاده می شود.

از انواع کمپرسورها با توجه به نیاز یا سفارش مشتری مانند کمپرسورهای اسکرال ، اسکرو و پیستونی شرکت های معتبر دانفوس ، بیتزر ، کوپلند و هنبل در مدار دستگاه ها استفاده می شود.

قیمت فن زیلابگ آلمان

لازم به ذكر است در صورت تمایل كارفرما می توان از برند زیلابگ استفاده نمود كه فنهای بدون صدا محسوب می شوند.

فن سه فاز زیلابگ

تصاویر Images Tendersبرای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید. بدنه محکم فلزی پوشش داده شده با رنگ الکترواستاتیک جهت محافظت بدنه فن در برابر عوامل خورنده شیمیایی و شرایط بد آب و هوایی.

فن های زیلابگ

و مواردی از این قبیل که بسیار اهمیت دارند که باید در محاسبه و انتخاب یک فن سانتریفیوژ آنها را به خوبی بدانید در غیر این صورت به شما توصیه می کنیم انتخاب را به عهده کارشناسان مجرب بسپارید.

کاتالوگ فن زیلابگ آلمان

مبرد چون در این مرحله منبسط می شود دچار افت فشار شده و در صورتی که مقداری گرما به خود جذب کند ، دوباره به حالت گاز تغییر فاز می دهد.

نمایندگی فن زیلابگ در تهران

چون روف تاپ پکیج در بیرون از ساختمان نصب می شود ، می تواند حجم زیادی از هوای تازه را وارد ساختمان کند.

سایت فن زیلابگ آلمان

در واقع چیلر در یک مبدل حرارتی پوسته و لوله ای (Shell and Tube) آب را سرد می کند و این آب سرد است که با پمپ هایی به هواسازها و فن کویل های ساختمان پمپاژ می شود تا عمل سرمایش هوا را انجام دهد ولی در کندانسینگ یونیت ، آبی وجود ندارد و مبرد به جای سردسازی آب ، مستقیما به هواسازها و فن کویل های داخل ساختمان ارسال می شود تا مستقیما هوا را سرد کند.

فن یخچال زیلابگ

فشار جریان هوایی ورودی با چرخ فن افزایش می یابد ، مجموعه ای از تیغه ها که روی یک توپی دایره ای سوار شده اند.

چون مبرد در این نوع از کندانسینگ یونیت ها توسط فن خنک می شود به آن کندانسینگ یونیت فن دار یا همان کندانسینگ یونیت هوایی گفته می شود.

فن زیلابگ فروش

ولی در سیستم کندانسینگ یونیت بین کندانسینگ یونیت و هواساز فاصله وجود دارد که کندانسینگ یونیت در بیرون ساختمان و هواساز درون ساختمان نصب می شود و این دو با لوله کشی طویل تری به یکدیگر متصل می شوند و به همین خاطر به این سیستم ، کندانسینگ یونیت دو پارچه نیز گفته می شود و چون هواساز درون ساختمان قرار دارد معمولا نمی تواند هوای تازه وارد ساختمان کند و فقط هوای داخل را سرد کرده و به گردش در می آورد.

فن تونلی زیلابگ آلمان

فن معکوس هوا یا کوندانسوری از نوع فن های جریان محوری میباشد که در آن ورود و خروج هوا به موازات محورفن صورت میگردد.

هواکشهای صنعتی (فن زیلابگ) که با نام فن در بازار به فروش میرسند، یکی از مهمترین وسایل و دستگاهها در هر حرفه و صنعتی هستند.

کارکرد این فنها به این شکل است که در جهت محور موتور هوا را حرکت میدهد و بیشترین کاربرد آنها در سیستمها و محیطهایی است که به فشار پایین و دبی هوای بالا نیاز دارند.

در ساختمان های با ابعاد بسیار بزرگ بهترین راه حل استفاده از چیلر ، هواساز (یا فن کویل ها) و لوله کشی آب سرد بین آنها است.

کلیه این محصولات دارای نشان ملی استاندارو نشان CE اروپا می باشند.فن های سری FTP در سطح وسیعی از کندانسور ها، اواپراتور ها، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده و همچنین مکان هایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد مصرف قرار میگیرند.کلاس حفاظتی این فن ها IP54 میباشد.

فن سیرکوله یا جت فن مناسب گلخانه موجب متعادل سازی هوای گلخانه شده و تعداد دفعات تجدید هوا در گلخانه هایی که از فن سیرکوله گلخانه استفاده می کنند، به دلیل سیرکوله هوای داخل گلخانه به صورت مداوم، افزایش می یابد.

قیمت کندانسینگ یونیت (و نیز پکیج یونیت) به علت حذف پمپ آب ، مخزن انبساط و مبدل شل اند تیوب نسبت به سیستم هواساز و چیلر (البته در متراژهای کم لوله کشی مسی) کمتر شده است و قیمت کندانسینگ یونیت علاوه بر کمپرسور و کندانسور فن دار (هوا خنک) به متراژ لوله کشی بین آن و هواساز بستگی دارد.

مبرد پس از تقطیر شدن از یک سوپاپ تحت عنوان سوپاپ انبساط عبور می کند. پس از سوپاپ انبساط ، مبرد با یک لوله مسی عایق کاری شده به یونیت داخل ساختمان که می تواند یک هواساز و یا یک فن کویل باشد منتقل می گردد.

هواکش دارای انواع مختلفی مانند خانگی و صنعتی است که باید در مکان مناسب و به جا از آنها استفاده شود.

موتور: موتور فن یخچال ای ازنوع فن با روتور بیرونی بوده، که این موتورها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.

مبرد کم فشار هم که گرمای هوای داخل ساختمان را گرفته ، پس از تغییر فاز دادن مجدد وارد کمپرسور می گردد تا سیکل تکرار شود.

هوای داخل ساختمان که گرمای خود را از دست داده سرد شده (عمل سرمایش هوا) و با خروج از هواساز یا فن کویل در ساختمان توزیع می شود.

و در نهایت به سمت رادیاتور کمپرسور ارسال شوند،مخزن سپراتور کمپرسور اسکرو CSH40 از نوع مخزن سپراتور دوقلو بوده است که توانایی بالایی در جدا سازی روغن و هوا از یکدیگر دارد.

فن اکسیال معکوس مدل زیلابگ، جریان محور بوده و یکی از مزیتهای آن عبور هوای ورودی و خروجی به موازات هم است.

دو نوع اصلی فن ، فن های محوری و فن های گریز از مرکز فن چیلر زیلابگ وجود دارد. طراحی و عملکرد فن گریز از مرکز بسیار متفاوت از فن محوری است.

جریان هوا ایجاد شده توسط فن های گریز از مرکز از طریق سیستم مجاری یا لوله ها هدایت می شود.

به کویل و فن درون هواساز ، اواپراتور نیز گفته می شود. در این صورت ده درصد به مبلغ محصولات اضافه می گردد.

هم اکنون می توانید تمامی محصولات این برند را با قیمت اقتصادی همراه با تخفیف و کیفیتی بالا در فروشگاه اینترنتی مبنافن نمایندگی هواکش زیلابگ در کرج خریداری نمایید.

البته بهتر است در یخچال های با متراژ بالا از چیلر و فن کویل ها یا همان اواپراتورهای یخچال ای استفاده شود زیرا در متراژهای زیاد مبرد دچار افت فشار شده و راندمان سیستم کاهش می یابد و از طرفی به علت افزایش مقدار مبرد مورد نیاز ، قیمت اولیه سیستم نیز افزایش می یابد.

اول صنعت دارای کامل ترین مجموعه فن های تولیدی شرکت زیلابگ در استان البرز می باشد. این کاتالوگ دارای ۳۶ مدل دستگاه با تعداد کمپرسور ، تعداد فن و ظرفیت مشخص است.

فن آکسیال کانالی مخصوص کندانسور زیلابگ (ZILABEG) سری FTP در دو نوع موجود میباشند : موتور فن تک فاز 220 ولت 50 هرتز با خازن آسینکرون و موتور فن سه فاز 380 ولت 50 هرتز ، این نوع فن ها در سطح وسیعی در کندانسورها ، اواپراتورها ، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده (یخچالی) و مکان هایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد مصرف قرار میگیرند.

هواکش ها در انواع سانتریفیوژ و محوری در بازار موجود است که فن زیلابگ بکوارد مدل LXFB 2E-45-280 از نوع سانتریفیوژ می باشد.

حال شباهت های دستگاه پکیج یونیت یا همان روف تاپ پکیج با دستگاه کندانسینگ یونیت فن دار بسیار زیاد است زیرا در روف تاپ پکیج نیز از آب استفاده نمی شود.

برای آشنایی بیشتر با دستگاه روف تاپ پکیج ، متن روف تاپ پکیج را مطالعه کنید. همانطور که مشاهده می کنید توان الکتریکی ورودی به دستگاه بر حسب کیلووات (KW) ، نوع کمپرسور و تعداد آن ، مشخصات برق ورودی به دستگاه ، ابعاد بر حسب سانتی متر و وزن آورده شده است.

این هواکش 40 سانت بدون قاب دارای دور موتور 1380 دور در دقیقه بوده و این محصول دارای استاندارد IP54 بوده و به همین دلیل می توانید از آن در محیط های مرطوب و پر از گردوخاک از آن استفاده کنید.

کلیه الکترو موتورها دارای محافظ حرارتی می باشند. هواساز نیز دارای یک کویل و فن است که مبرد کم فشار وارد کویل آن شده و هوای داخل ساختمان توسط فن از اطراف کویل عبور داده می شود.

در شکل زیر نمونه ای از دستگاه کندانسینگ یونیت (با ظرفیت پایین و ابعاد کوچک) به همراه اجزای داخلی آن نشان داده شده که با لوله مسی به یک هواساز یا فن کویل داخل ساختمان متصل می گردد.

برای کمک به رفع این سردرگمی ، در اینجا تجزیه و تحلیل انواع فن ها ، مزایا و کاربردهای آنها آورده شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع دستگاه های برودتی و حرارتی ، انتخاب مناسب ترین دستگاه برای پروژه خود و نیز استعلام قیمت آنها با مهندسان ما تماس بگیرید.

برای آشنایی بیشتر با این سیستم ها، متن چیلر تراکمی با کندانسور هوایی و متن اجزای دستگاه هواساز را مطالعه نمایید.

حال اگر بخواهیم این سیستم عمل گرمایش هوای داخل ساختمان را نیز انجام دهد دو کار می توان انجام داد.

در واقع با یک شیر معکوس کننده جریان می توان با همان سیستم و با همان تجهیزات قبلی عمل گرمایش هوا را نیز انجام داد.

در كیفیت A ضخامت ورق بدنه 2 و 3 میلیمتر بوده و از پكینگهای نت اسپلش و قطره گیرهای لانه زنبوری استفاده می شود.

گزینه های پرداخت بدون نقد ، صفحه های لمسی و گزینه های پرداخت فن کندانسور زیلابگ تلفن همراه همه در حال تبدیل شدن به بخشی از طراحی ماشین فروش هستند.

اگر کندانسینگ یونیت فن دار در منطقه ای سردسیر نصب شود ، روش قبلی پاسخگوی گرمایش هوا نخواهد بود و باید درون هواساز یک کویل مخصوص برای آبگرم یا بخار داغ جاسازی شود تا در فصل سرد با جاری ساختن آبگرم درون کویل و چرخش فن ، دمای هوای داخل ساختمان افزایش یابد.

3. حرارت محیطی موتور فنهای محوری (آکسیال) ZILABEG سری FTP از 30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد می باشد.

در ادامه و طی جدولی با مشخصات كامل ارائه می گردد. قیمت برج خنك كننده: در جدول زیر قیمت برج خنك كننده مدار باز در دو كیفیت A و B ارائه می گردد.

پروانه این هواکش ها از جنس آهن، آلومینیوم و پلی پروپیلن بوده و با بالانس استاتیکی و بالانس داینامیکی ارائه می گردند.

در چه مواقعی از دستگاه کندانسینگ یونیت دو پارچه (دو تکه) استفاده می شود ؟ در مواقعی که فشار استاتیک سیستم خیلی کم (زیر 100 پاسکال) باشد بهترین گزینه، انتخاب هواکش آکسیال می باشد. This a rtic le w as gen​er at​ed ᠎by GSA Con te nt Generat​or DE MO!

درباره ی admin_asooweb