خرید و قیمت فن سردخانه ای زیلابگ

برای تعیین ظرفیت سردخانههایی که برای نگهداری گوشت استفاده میشود، ارتفاع سقف یا ریل نگهدارنده و ارتفاع قلاب در دو حالت شقه شده و نیم شقه باید مورد بررسی قرار بگیرد.

موتور فن سردخانه

با انتخاب اواپراتور سردخانه در واقع یک مبدل حرارتی تبریدی را برگزیدیم که مایع مبرد را در دمای کمتر از محیط تبخیر می کند.

در سیتسم تبرید تراکمی اگر به جای کمپرسور یک ژنراتور قرار داده و یک جذب نیز به سیستم اضافه کنیم سیستم را تبرید جذبی گویند- در این سیستم از مواد نفتی و یا الکتریکی برای ایجاد حرارتی در ژنراتور استفاده می شود.

فن کندانسور سردخانه

این نوع کندانسور در سیستم های برودتی با ظرفیت پایین کاربرد بیشتری دارد مثل یخچال های کوچک. ضمناً وسایل برودتی با توجه به نیاز و بازده سالن پخت و فضای سردخانه انتخاب می شوند.

این موضوع به چیدمان آنها برمیگردد که باید متناسب با ظرفیت و فضای موجود باشد. در صورت زیاد بودن ارتفاع سالن های سردخانه حداکثر تعداد باکس پالت هایی ( باکس پالت عبارتست از نوعی قفسه پایه دار به منظور گذاشت و برداشت مواد غذایی) که روی هم چیده می شود با توجه به خصوصیات باکس پالت ها و نوع کالاهایی که در آن قرار داده می شود باید طوری باشد که هیچگونه خطر ریزش باکس پالت ها یا اشکال در جابجایی آنها به وجود نیاید.

قیمت فن سردخانه ای

ساخت و اجرای سردخانه با توجه به نکاتی که در ادامه ذکر میشود، نیازمند مشاوره فنی و امکانسنجی دقیق است. C​onte nt w as g enerated ​by G᠎SA Con tent G᠎ener at or Demov er᠎si᠎on!

در طراحی سردخانهها موادی که در دمای بالاتر از صفر و زیر صفر نگهداری میشوند، کاملا جدا از هم بوده که با توجه به مساحت زمین قابل دسترس و نیاز مشتری طراحی میشود.

خرید فن سردخانه

در قرن بیست و یکم شکل ظاهری سردخانه ها بسیار تغییر کرد، به طوری که مساحت آن ها بیش از چند هزار متر شده است و برای نگهداری محصولات کشاورزی، دارویی و…

برای سردخانه های کوچک و متوسط از سردخانههای فریونی که اکثرا با گاز R22 کار میکنند، استفاده میشود. امروزه با توجه به نیاز روزافزون به نگهداری مواد غذایی و افزایش عمر مصرف آن ها، تاسیس سردخانه ها با بازدهی بالا اهمیت زیادی پیدا کرده است.

گونه سردخانه ها مخصوص نگهداري مواد غذايي است كه دولت براي شكستن قيمت هاي بازار يا اعمال … با سلام در تعابیر خواب امده است که اگر بینید کسی را کرم می خورد نشان از ان است که اطرافیانش چنان ذره ذره زندگی او را تباه خواهند کرد که خودش هم از این موضوع با خبر نخواهد شد و این برای ایشان خیر نیست اما دیدن اینکه کسی که زنده است در خواب مرده باشد در اکثر تعابیر به معنای طول عمر است.

فروش فن سردخانه

کندانسینگ یونیت : مسئولیت تولید برودت در اتاق ها برعهده کندانسینگ یونیت است، این قسمت خود دارای اجزای مهمی است که در ادامه این قسمت به ذکر آنها می پردازیم.

فن سردخانه سه فاز

چون سردخانه های فوق همه بالای صفر بوده و معمولاً درجه حرارت آنها بین ۷- ۴ درجه سانتی گراد می باشد.

چلم و سردخانه را

فاصله لازم بین قفسه ها باید ۵/۱- ۲/۱ متر باشد. تمامی این موارد در محاسبه قیمت سردخانه موثر و اثرگذار است، بنابراین باید به آنها توجه ویژهای داشت.

فن سردخانه ای زیلابگ

در مراکزی که آمار پخت غذای آنها کمتر از ۱۰۰ پرس در روز می باشد ممکن است از فریزرهای صندوقی و یخچال های ایستاده به جای سردخانه های زیر صفر و بالای صفر استفاده شود.

شرکت والا اندیشان وطن در سال 1375 فعالیت خود را در زمینه طراحی و محاسبه و اجرای طرحهای تاسیسات مکانیکی و برقی و ساختمانی آغاز نمود که طی این مدت توانسته با اجرای بسیاری از پروژه ها سابقه درخشانی از خود بر جای گذارد.

مشخصات فنی سردخانه

᠎Post has be​en created ​wi᠎th the  help ᠎of G​SA C onte nt G ener​ator D em​oversi on !

فن سردخانه خارجی

من در گذشته برادری داشتم (تعبیر به برادر کرده، خیلی مهم است که امام بگوید کسی برادر من بوده) که در نظر و شکل من علی بزرگ شده بود بخاطر اینکه دنیا در نظرش کوچک شده بود، زر و زیور دنیا، شهرت دنیا، سر و صداهای دنیا، اسم و رسم دنیا برایش گیرا و جذبه ای نداشت.

چراکه قادر خواهید بود مدلی را دقیقاً منطبق با نیازهای خود خریداری کنید. این نوع سردخانهها به دلیل عدم اختلاط آمونیاک با روغن و نیاز به لوله با قطر کمتر (هزینههای مربوط به لولهکشی) در سردخانههای بزرگ پرکاربرد هستند.

به همین دلیل تولیدکنندگان لبنیات، مواد پروتئینی، میوه و سبزیجات برای بهبود کسب و کار خود در پی احداث سردخانه مناسب، با کیفیت و ارزانقیمت هستند.

پیش بینی برق اضطراری برای سردخانه های مواد غذایی به دلیل حساسیت مواد غذایی در برابر تغییرات دما و شرایط محیطی لازم و ضروری می باشد.

درجه سانتیگراد است، ولی نگهداری میوه ها در کنار یکدیگر حساسیت هایی دارد که باید رعایت شود. اگر تمایل دارید سردخانه صنعتی مورد نظرتان را مطابق با استاندارهای جهانی و رعایت نکات ایمنی احداث کنید، توصیه می کنیم با ما در تماس باشید.

گروه صنعتی دی در زمینه ساخت سردخانه در ظرفیتهای مختلف (بالای صفر و زیر صفر) با اتکا به دانش و تجربه کارشناسان فنی و تیم اجرایی مجرب، قادر به انجام امکانسنجی، برآورد هزینه، تامین قطعات و تجهیزات از برندهای معتبر جهانی و نصب و اجرا با رعایت اصول مهندسی در طراحی و اجرا میباشد.

این دما برای سردخانه های زیر صفری بین منفی پنج تا منفی بیست و پنج درجه سانتیگراد تعیین می شود.

شیر انبساط ترموستاتیک، مناسبترین وسیله کنترل مایع مبرد میباشد که این کار با حس کردن دما در قسمت خروجی اواپراتور و در نتیجه افزایش فشار سیال داخل بالب و لولهمویین ممکن میشود.

البته همانطور که گفتیم دستهبندیهای گوناگون و متنوعی برای سردخانهها موجود است. سردخانهها بر اساس دمای کاری، نوع اتمسفر، ظرفیت و ابعاد آن در دستهبندیهای متفاوتی قرار میگیرند که با توجه به دمای کاری آنها به دو نوع کلی سردخانه بالای صفر و زیر صفر تقسیم میشوند.

سرد خانه ها باید بر حسب نوع استفاده پالت بندی گردند و قسمت زیر پالت ها و پشت قفسه ها کاملاً قابل شستشو باشد و گذاشتن مواد غذایی در کف سردخانه ممنوع است.

مواد چیده شده باید حداقل ۳۰ سانتی متر تا دیوار فاصله داشته باشند و فاصله مواد تا سقف کمتر از از کف باشد.

دسترسی کم – یک راهرو با عرض ۷۰ سانتی متر در وسط سالن عمود بر راهروی ارتباطی خارج سالن و یک راهرو با عرض حداقل ۵۰ سانتی متر در عقب سالن منظور می شود.

۷٫ دربهای سردخانه از داخل و خارج قابل باز شدن باشد . ۴٫ توصیه میگردد درب اطاقهای سرد که ورود و خروج کالا در آن زیاد است با فرمان خودکار باز و بسته شود بهرحال بایستی بتوان با دست نیز درب را بازوبسته کرد .

ظرفیت وزنی: منظور از ظرفیت وزنی هر سالن برای هر کالا وزن آن مقدار کالای مورد نظر است که می توان با دسترسی مناسب در حجم مفید سالن مورد نظر چید.

دسترسی زیاد- بین هر دو ردیف باکس حداقل ۵۰ سانتی متر فاصله و یک راهرو با عرض حداقل ۵۰ سانتی متر نیز در انتهای سالن منظور می شود.

فاصله بین پالت ها حداقل ۱۰ سانتی متر باشد. فاصله پالت ها از جداره های سالن نگهداری حداقل ۲۰ سانتی متر باشد.

سردخانه می بایست از نور کافی و مناسب برخوردار باشد. همچنین برند مورد نظر در تجهیزات بسیار مهم است معمولا برند های خارجی از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

چرا که تعیین ظرفیت سردخانه به ابعاد محل احداث بسیار مرتبط است و اگر ابعاد محل ساخت سردخانه کوچک باشد، تیم سازنده محدودیتهایی برای احداث یک سردخانه با ظرفیت بالا خواهند داشت.

برای جلوگیری از نفوذ حشرات موذی بهتر است که در کلیه ورودی های سردخانه از پرده هوا استفاده شود. لذا به همین جهت از فن های سرد خانه ای که قدرت بالاتری دارند برای تهویه هوا استفاده می شود.

فکر می کرد مثلاً یک چیزی که زن ها دوست دارند می خواهد. اما این نوع سردخانهها دارای معایب مهمی نظیر سمی بودن آمونیاک برای تنفس، خودکار نبودن برگشت و تخلیه روغن، خورده شدن قطعات آهنی توسط آمونیاک در حضور آب، اشتعالپذیری آمونیاک و قوانین ایمنی به مراتب سختگیرتر از سیستمهای فریونی اشاره کرد.

غیر سمی بودن و غیر قابل اشتعال بودن مبرد و از همه مهمتر قوانین ایمنی آسان از مهمترین مزیتهای سردخانههای فریونی است.

ابعاد سردخانه مهمترین نکته در تاسیس و ساخت و محاسبه قیمت احداث سردخانه است که هرچه ابعاد آن بزرگتر باشد هزینههای مربوط به ساخت و نگهداری سردخانه بالاتر است.

سرمایش همگن با انتخاب و نصب دستگاه های برودتی صحیح و استفاده از ساندویچ پانل هایی که کیفیت عایق بالایی دارند امکان پذیر است.

فن های کندانسور یا فن جلوزن به طور کلی از یک پروانه مقاوم فلزی و یک الکتروموتور سیم پیچی شده با سیم مسی ساخته می شوند.

جابجایی هوا در بالای فن انجام می شود. در واقع دربها، موثرترین عامل بر میزان مصرف انرژی سردخانه بهطریق تبادل هوا بهدلیل ارتباط آن با محیط بیرون هستند.

نکته مهم در نگهداری مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات این است که سرما و جریان هوا باید به طور کاملا یکنواخت باشد.

میخوایتم برگردم عفب ولی نمی تونستم ولی جلو هم نرفتم.تعبیش ایمه که منم میمیرم ؟ ولی معمولا بیشترین کاربرد این کمپرسورهای در سیستمهای تهویه مطبوع بوده و برای تهیه آبسرد با درجه حرارت معادل می باشد شکل زیر برش قطعاتی یک سیستم کامل تبرید را که کمپرسور آن از نوع سانتریفوژ می باشد، نشان می دهد.

سرمایش تبخیری دو مرحله ای: پیشرفتهترین سیستم سرمایش تبخیری به حساب میآید که از ترکیب سیستمهای مستقیم و غیر مستقیم ایجاد میشود.

این روش برای کالاهایی است که به بازدید گسترده و قیمت فن اواپراتور سردخانه مکرر نیاز دارند. برای این منظور دو روش پیشنهاد می شود.

وظیفه این مخزن جدا کردن بخار از مایع مبرد بوده که مایع را به درون لوله های اواپراتور برگردانده و بخار را به طرف کمپرسور هدایت می کند.

گفتیم که قیمت تمام شده هر محصول بستگی به اجزای سازنده آن دارد. اما هزینههای کلی یک سردخانه تابع عوامل متفاوتی مانند نوع شیرآلات و تجهیزات کنترلی به کار رفته در آن، تابلو برق استفاده شده در آن، نوع ساندویچ پنل ها، نوع کندانسور و اواپراتور سردخانه و از همه مهمتر نوع کمپرسور به کار رفته در آن بستگی دارد.

توجه: حضور مسئول فنی در سردخانه جهت کنترل کلیه امور مربوط به سردخانه ضروری می باشد و مسئول فنی لازم است به فنون انبارداری مواد غذایی نیز آشنایی کامل داشته و عوامل دخیل در فساد مواد غذایی را بشناسد.

یکی از عوامل تعیین کننده قیمت سردخانه مکان جغرافیایی آن می باشد. ما در این مقاله قصد داریم به محاسبه هزینه ساخت سردخانه بصورت آنلاین بپردازیم و شما را در محاسبه قیمت ساخت و احداث سردخانه کمک کنیم.

لازم به ذکر است که این شرکت تاکنون بهرهگیری از تجربه و دانش تخصصی، توانسته است پروژههای مختلفی را در سطح کشور امکانسنجی و اجرا نماید.

از آنجایی که ساخت سردخانه هزینه بالایی دارد، تمام مراحل احداث آن باید دقیق و حسابشده باشد. برای ورود به سردخانه باید از کفش های ورود به سردخانه استفاده کرد و از این کفش نباید در قسمتهای دیگر آشپزخانه استفاده شود.

بنابراین اکثر غذاها را می توان به مدت کوتاه در این درجه حرارت نگهداری کرد. این کمپرسورها برای فشرده سازی سیال مبرد، از یک یا چند محفظه پیستون بهره میبرند.

فاصله پالت ها از سقف باید به گونه ای باشد که سطح رویی کالاهای چیده شده پایین تر از سطح زیرین بادزن ها باشد.

تاز زمانی که محفظه کولر دارای آب کافی باشد، فرآیند خنکسازی ادامه مییابد. این سردخانه نسبت به سردخانههای فریونی دارای مزایای نسبی مانند انتقال حرارت بالاتر آمونیاک، ارزان بودن مبرد و ضریب عملکرد بالاتر سیکل آمونیاکی است.

علاوه بر این سردخانهها به دو نوع ثابت و متحرک تقسیم میشوند که در سردخانههای قابل حمل از کانتینر یا سازههای فلزی استفاده میکنند.

مواردی که استفاده از سردخانههای فریونی را دچار چالش میکند، بحث محیط زیست و گران بودن گازهای فریونی است. دمای داخل سردخانه بالای صفر، بین صفر تا شش درجه و زیر صفر معمولا تا منفی 20 درجه است.

اواپراتور سردخانه زیر صفر چیست؟ فاصله بین پره های اواپراتور نیز تاثیر زیادی در نوع کارکرد و کاربرد آن دارد.

ایجاد شرایط ایده آل برای نگه داری از مواد پروتئینی علاوه بر حفظ سلامت و کیفیت ، باعث افزایش ماندگاری آنها نیز میشود.

در یک تقسیمبندی مهمتر، سردخانهها در دو نوع کلی سردخانههای آمونیاکی و سردخانههای فریونی قرار میگیرند که سردخانههای آمونیاکی و نوع تبرید آنها برای سردخانههای کوچک توجیه اقتصادی ندارد.

استفاده از لامپ های فلورسنت به علت مصرف پایین آنها مناسب است. مسئول مربوطه موظف است روزانه دوبار درجه برودت سردخانه ها را طبق استاندارد گفته شده، کنترل کند.

یک نکته قابل تامل در تاسیس و احداث سردخانهها استفاده از برق سهفاز یا تکفاز است، که هزینههای مربوط به سردخانهای که با برق 3 فاز کار میکند بیشتر است اما نمیتوان سردخانهای با ابعاد بزرگ تاسیس کرد که با برق تکفاز کار کند.

درباره ی admin_asooweb