لیبل حرارتی لیغ

کاغذ

کاغذ یک ماده مقرون لیبل حرارتی به صرفه برای استفاده در داخل ساختمان و چرخه عمر کوتاه تری است. این یک روکش همه کاره است که از برچسب زدن روی سطوح مختلف مانند راه راه، کاغذ، فیلم های بسته بندی، (بیشتر) پلاستیک و فلز و شیشه پشتیبانی می کند.

 

انواع مختلفی از لیبل های کاغذی وجود دارد، ابتدا کاغذ بدون پوشش وجود دارد که برای کاربردهای تجاری و صنعتی یک تعادل بهینه بین عملکرد و قیمت ایجاد می کند. کاغذ روکش دار، که برای چاپ با حجم بالا و در مواقعی که کیفیت چاپ بهتری نیاز است ایده آل است.

 

رنگ ابزار بسیار مفیدی برای ارائه یک نشانه بصری برای برجسته کردن اطلاعات مهم روی برچسب مانند دستورالعمل‌های ویژه حمل و نقل یا اولویت بسته است. فناوری IQ Color Zebra شما را قادر می‌سازد تا با استفاده از چاپگر حرارتی Zebra موجود، رنگی را در صورت نیاز چاپ کنید. با رنگ IQ، مشتری مناطق رنگی را روی برچسب و رنگ آن منطقه خاص را مشخص می کند. تصویر چاپ شده برای آن مناطق به رنگ تعریف شده است.

 

مصنوعی

مانند کاغذ، مواد مصنوعی نیز از برچسب زدن در سطوح مختلف پشتیبانی می کنند. با این حال، مزایای برچسب مصنوعی نسبت به کاغذ، مقاومت آنها و ویژگی های محیطی مانند چرخه عمر طولانی تر برچسب، توانایی مقاومت در برابر محیط بیرون و مقاومت در برابر سایش، رطوبت و مواد شیمیایی است.

 

برچسب های مصنوعی به عنوان پلی نامیده می شوند و در چهار نوع ماده پلی در دسترس هستند. تمایزهای اصلی مواد عبارتند از مدت زمان در فضای باز، قرار گرفتن در معرض دما یا رنگ رویه و درمان.

 

پلی الفین برای سطوح خمیده و خشن و تا 6 ماه در معرض دید بیرونی انعطاف پذیر است.

 

پلی پروپیلن همچنین برای سطوح منحنی و قرار گرفتن در فضای باز بین 1 تا 2 سال انعطاف پذیر است.

 

پلی استر برای دماهای بالا تا 300 درجه فارنهایت (149 درجه سانتیگراد) و قرار گرفتن در معرض فضای باز تا 3 سال استفاده می شود.

 

پلی آمید همچنین برای قرار گرفتن در معرض دمای بالا تا 500 درجه فارنهایت (260 درجه سانتیگراد) است و اغلب برای برچسب های برد مدار توصیه می شود.

 

پرینترهای حرارتی برای کارکردن با انواع پیکربندی‌های رسانه‌ای، از جمله دایک‌کات، برش لب به لب، سوراخ‌دار، بریدگی، سوراخ‌دار و پیوسته، رسید، برچسب، استوک بلیط یا برچسب‌های حساس به فشار طراحی شده‌اند.

درباره ی admin_asooweb