لیبل خام بلعتغف

چرا از PrintNode استفاده کنیم؟

 

فوق العاده لیبل خام سریع

سیستم ما از ابتدا به گونه ای طراحی شده است که تا حد امکان سریع و کارآمد باشد. دیگر منتظر نمانید – چاپ های شما دقیقاً زمانی اتفاق می افتد که می خواهید.

 

 

امن و خصوصی

ما امنیت و حریم خصوصی شما را جدی می گیریم. ما همه چیز را رمزگذاری می کنیم، اطلاعاتی را که به آن نیاز نداریم جمع آوری نمی کنیم و هرگز اطلاعات شما را با کسی به اشتراک نمی گذاریم.

سیاست حفظ حریم خصوصی ما را بخوانید

 

 

برای اینترپرایز ساخته شده است

PrintNode آماده رسیدگی به کاربران در مقیاس بزرگ با ویژگی‌های سازمانی مانند حساب‌های یکپارچه‌ساز، احراز هویت واگذار شده، استقرار ابر خصوصی و افزونگی و مقیاس‌پذیری است.

در مورد ویژگی ها بخوانید

 

اخبار و تحولات

PrintNode در Chromebook شما!

17 آگوست 2021

ما به تازگی یک نسخه بتا از PrintNode Client را منتشر کرده ایم که می توانید آن را در Chromebook خود اجرا کنید. برای شروع اینجا را کلیک نمایید!

 

چاپ بر روی هر چاپگری

PrintNode می تواند بر روی انواع چاپگرها چاپ کند. برچسب ها، بارکدها، رسیدها یا اسناد را به راحتی با چاپ PDF یا RAW (ZPL/EPL و غیره) چاپ کنید. ما از DYMO، Zebra، HP، OKI، Epson و برندها و انواع بی‌شماری دیگر پشتیبانی می‌کنیم. PrintNode لیست چاپگرهای خود را از سیستم عامل شما دریافت می کند – اگر چاپگر شما روی رایانه شما نصب شده باشد، با PrintNode کار می کند.

 

برندسازی خودتان

کاری کنید که شبیه اپلیکیشن خودتان باشد. اگر برای یک اکانت Integrator ثبت نام کنید، PrintNode می تواند نسخه سفارشی خود را از PrintNode Client به شما ارائه دهد. آرم‌ها و مارک‌های ما را با آرم‌هایی جایگزین کنید که با کسب و کار شما مطابقت دارند و با سیستم‌های احراز هویت موجود شما یکپارچه می‌شوند.

 

دستورالعمل های برندسازی ما را ببینید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.