لیبل گلاسه چیلی

یک برچسب با لیبل گلاسه را نمی توان بدون پاره شدن برچسب یا پاره شدن سطحی که برچسب روی آن چسبانده شده است جدا کرد. ایده آل برای اکثر برچسب ها از جمله برچسب جعبه و قفسه.

قابل جابجایی: یک برچسب با چسب قابل جدا شدن را می توان جدا کرد و دوباره روی آن قرار داد. این برای برچسب هایی که فقط به طور موقت استفاده می شوند یا باید حذف شوند ایده آل است.

فریزر: یک چسب درجه فریزر است که در برچسب های حرارتی مستقیم درجه یک ما استاندارد است. چسب های درجه فریزر برای گوشت های آماده و کالاهایی که باید در برابر شرایط سرد و مرطوب فریزر مقاوم باشند استفاده می شود.

 

روش های بسته بندی

رول ها: روش استاندارد بسته بندی لیبل ها این است که آنها را روی هسته های مقوایی بغلتانید. متداول ترین ابعاد هسته، هسته های 3 و 1 اینچی هستند. اکثر رول های استوک دارای قطر بیرونی 8 اینچ هستند.

Fanfold: یک روش جایگزین بسته بندی برچسب، فن تا کردن آنها است. برچسب ها سبک آکاردئونی را به پشته های جداگانه تا می کنند.

ورق ها: محصولات لیزری و برچسب یکپارچه معمولاً در صفحات 8½ اینچ 11 اینچ و 8½ اینچ در 14 اینچ ارائه می شوند. از یک ورق بر روی پرس برای برش برچسب ها به ورق های جداگانه استفاده می شود.

 

رنگ های برچسب

خالی: اکثر برچسب ها با برچسب های خالی شروع می شوند. اینها برچسب های سفید ساده و بدون چاپ یا جوهر هستند.

روکش سیلابی: برچسب سیلابی از لبه به لبه به صورت تک رنگ پوشش داده می شود. هر برچسب رنگی جامد دارای پوشش سیلابی است.

رنگ نقطه ای: یک برچسب رنگی دارای یک یا چند رنگ است که تنها بخشی از برچسب را پوشش می دهد. هر برچسبی که از قبل با متن، تصویر یا شکل چاپ شده باشد، معمولاً با رنگ های نقطه ای چاپ می شود. از طرف دیگر، گاهی اوقات می توان از روبان های رنگی برای دستیابی به اثر مشابه استفاده کرد.

 

ویژگی های برچسب

برچسب سوراخ شده: این به سوراخ بین هر برچسب سوراخ شده اشاره دارد تا به راحتی آستر پاره شود. پرفوراسیون معمولاً برای اعمال دستی و غیر سوراخ برای اعمال ماشینی استفاده می شود.

عرض برچسب: عرض برچسب سوراخ شده به بعد برچسب عمود بر جهت تغذیه اشاره دارد. عرض در سراسر برچسب می رود.

طول برچسب: طول برچسب به ابعاد برچسب موازی با خط خوراک اشاره دارد. طول در امتداد برچسب می رود.

اندازه هسته: این به قطر هسته داخلی لیبل های رول اشاره دارد. برچسب های ورقه ای و فن دار دارای هسته یا اندازه هسته نیستند.

رول OD (قطر بیرونی): این به قطر رول کامل اشاره دارد. این برای برچسب های ورقه ای یا فن دار اعمال نمی شود.

مات: یک برچسب مات دارای پشتی مشکی برای جلوگیری از نمایان شدن سطح زیر برچسب است. این را می توان در صورتی استفاده کرد که برچسب ها نیاز به پوشاندن برچسب های دیگر داشته باشند.

درباره ی admin_asooweb